מגדל השנהב הדמיה ותכנון citybee אדריכלים
מגדל השנהב הדמיה ותכנון citybee אדריכלים

במקום הסופר: אושרה בקשה להיתר למגדל בן 22 קומות עם נוף לים

מגדל השנהב, שיהיה בן 22 קומות, ייבנה ברחוב החרושת עם הפנים לים ויכלול לצד הדירות גם שטחי מסחר ומשרדים. כל הפרטים

פורסם בתאריך: 3.6.24 09:17

הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בת-ים החליטה לאשר בקשה להיתר לפרויקט "מגדל השנהב", פרויקט מגורים בן 22 קומות ברחוב החרושת בבת ים, אשר יכלול שימושים מעורבים ושטח ציבורי

מגדל השנהב יוצא לדרך: הוועדה המקומית בת-ים החליטה לאשר בתנאים את המגדל, אשר יוקם במקום הסופרמרקט הפועל ברחוב החרושת. המגדל יוקם על שטח של כ-1.7 דונם ויכלול שימושים מעורבים – 6,000 מ"ר למגורים, 10,000 למסחר, תעסוקה ומשרדים ו-500 מ"ר נוספים לטובת שטח ציבורי וקומות חניה תת קרקעית. הבנייה תחל בסוף 2024.

מגוון הדירות בפרויקט, סה"כ 42 יחידות דיור, כולל תמהיל מגוון של דירות 3 חדרים, 4 ו-5 ופנטהאוזים מפוארים עם נוף לים. מחיר דירת 3 חדרים בגודל 70 מ"ר יהיה החל מ-2.4 מיליון שקל.

המגדל יעוצב אדריכלית כמבנה מדורג לכיוון מערב, כדי להעניק לכל הדירות חווית מגורים עם נוף לים. כמו כן, הפרויקט מצוי במיקום גבוה וייחודי, בקרבת מוקדים מרכזיים בעיר כמו קניונים ומרכזי קניות, תוואי הרכבת הקלה ובית המשפט, כך ששטחי משרדים רבים עתידים לשמש עורכי דין. על התכנון האדריכלי מופקדים האדריכלים ערן לשם וערן שקד משרד CityBee אדריכלים. יזמית הפרויקט היא חברת נוף השנהב, בבעלות עו"ד בנימין רבה, בשותפות עם רו"ח אבי משעניה.

 

מתכנני הפרויקט, ערן לשם וערן שקד: "מגדל השנהב הינו פרויקט חשוב של התחדשות הרקמה העירונית המהווה חלק מאזור התעסוקה של העיר, לצד מסחר ומשרדים ומשלב גם מגורים. התכנון האדריכלי משקף את החיבור בין העיר לים, במפלס הרחוב הבניין מתייחס לרחוב בחזית מסחרית ובחלקו העליון הבניין "מסתובב" ומפנה את החזית הראשית לכיוון הים, מראהו הכללי של הבניין יוצא דופן בנוף המטרופולין. תכנון הבניין, הכולל מפלס קרקע לטובת עירוב שימושים, ישמש לתעסוקה, מסחר ומשרדים, ימשוך קהלים חדשים שיתאכלסו בו ויעלה את האטרקטיביות של האזור".

יזם הפרויקט, עו"ד בנימין רבה: "מברך על החלטת הוועדה המקומית לאשר את בניית הבניין המציג עיצוב ייחודי בנוף העירוני של בת-ים. לאחר תכנון ארוך ומקיף והעברת כל האישורים הנדרשים, הפרויקט מביא איתו בשורה חשובה לעיר בת-ים במיקום מרכזי, בסמוך לאזור ה-CITY המבוקש, למתחם המגורים, תוואי הרכבת הקלה ובתי המשפט וכולל תמהיל של מגורים, שטחי מסחר, תעסוקה ומשרדים אשר יהווה מקום מתחדש ובעל פוטנציאל גדול מאוד".

תגובות

אין תגובות

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה בת ים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות