קאנטרי
קאנטרי

בעקבות ביטול עסקת הקאנטרי: היזם מאיים לתבוע את עיריית בת ים ב-50 מיליון שקלים

במכתב שהועבר מטעמו לעירייה, תקף היזם את הנהלת העיר ואף הציב לה אולטימטום לחזור בה מההחלטה

פורסם בתאריך: 30.10.19 16:34

חברת מגדלי בת הים אופק ייזום ובנייה מאיימת לתבוע את עיריית בת ים על ביטול עסקת הרכישה של הקאנטרי קלאב העירוני של בת ים.על פי העסקה שנחתמה לפני כחמש שנים, הקאנטרי אמור היה להיהרס, ובמקומו אמור היה להיבנות פרויקט משלב עסקים, מגורים ומסחר, הכולל 500 יחידות דיור.

כזכור, לפני כחודשיים הודיעה עיריית בת ים, כי על אף המורכבות המשפטית, הוחלט לבטל את עסקת מכירת הקאנטרי.

כעת, באמצעות מכתב מעורכי הדין עודד ישראלי וקובי רוזנברג, המייצגים את חברת מגדלי בת-הים אופק ייזום ובניה בע"מ, היזם משיב אש ותוקף את הנהלת העיר הנוכחית על ההחלטה לביטול העסקה, ומאיים בתביעה של עשרות מיליון שקלים.

במכתב שהועבר השבוע מטעמו, תקף היזם בחריפות את העירייה, כשהוא מציין כי, "מהתנהלותה עולה ריח רע של מגמתיות, שיקולים זרים, אינטרסים פסולים, אי תקינות ציבורית, פגיעה באינטרס הציבורי הרחב, וחוסר תום לב שזועק לשמיים".

היזם הוסיף, כי לא התרשם מהנימוקים של עיריית בת ים לביטולה של העסקה, וציין, כי במידה והעירייה לא תחזור בה מביטול העסקה, "קופת בת ים תצא נפסדת".

עוד נכתב כי "על העירייה יהיה להשיב למרשתנו סכום של למעלה מ-50 מיליון שקלים, שכבר הוצאו על ידי מרשתנו", ואם לא די בזאת, הוסיפו, כי כפיצוי בגין ביטול העסקה יתבעו סכום נוסף של "עשרות או אולי מאות מיליוני שקלים".

בסיומו של המכתב, ציין היזם בעזרת עורכי דינו אולטימטום לפיו על העירייה לחזור בה מהודעתה בתוך 21 יום.

רוצים לקבל את כל הדיווחים וכל החדשות בזמן אמת?

הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של השקמה בת ים כאן והיו הראשונים לדעת

בכירים בעירית בת-ים מסרו בתגובה: "נגמרה התקופה שאפשר לעשות קומבינות על גב הקופה הציבורית, ולהגיש לתושבים את החשבון. היזם חטף מכה קשה לאחר שראש העיר ביטל את התכנית, בגיבוי מועצת העיר, כפי שהתחייב, עד שתמצא תכנית אחרת שלא הורסת את הקאנטרי היחיד בעיר.

"אף אחד לא מתרגש ממכתבים של עורכי דין, כשברור לכולם שליזם אין שום קייס. זה יהיה מצוין אם הוא ילך לבית המשפט, כדי שאפשר יהיה לחשוף שם לציבור בפעם הראשונה את כל הקומבינות שנעשו על הגב של התושבים. היזם יכול להמשיך ולנסות להרוויח כסף במקום אחר, ואנחנו נמשיך לשמור על הקופה הציבורית ועל האינטרס של תושבי בת-ים״.

מעיריית בת ים נמסר כי יגיבו בבית המשפט.

עוד מאותו הנושא:

בצעד חריג העירייה ביטלה את מכירת הקאנטרי: "נלך לעסקה טובה יותר"

לאחר השמועות ראש העיר טוען: "ייבנה קאנטרי חדש ורק אז הנוכחי ייהרס"

האם בעקבות הבדיקה תבוטל העסקה למכירת קאנטרי בת ים?

 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה בת ים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות