יודפת אפק ארזי, צילום עוז שכטר
יודפת אפק ארזי, צילום עוז שכטר

ההישגים העצומים והטרגדיה האישית: בכירה בעירייה הודיעה על עזיבה

יודפת אפק-ארזי, מנכ"לית העירייה בחמש השנים האחרונות, שאחראית להצלחות גדולות בהם סגירת הגירעון העצום, עוזבת: "הגיע הזמן הנכון להמשיך הלאה"

פורסם בתאריך: 25.6.24 08:08

לאחר למעלה מחמש שנים בתפקיד ושורת הישגים ששיאם בחיסול הגירעון העירוני, הודיעה מנכ"לית עיריית בת-ים, יודפת אפק ארזי, על רצונה לסיים את תפקידה.

אפק-ארזי גויסה על ידי ראש העירייה צביקה ברוט לפני כחמש שנים וחצי, להוביל את הצוות המקצועי בעירייה ואת המהלכים הכלכליים שנדרשו לצורך הבראתה של בת-ים. יחד עם ברוט היא ניהלה את גיבוש הצוות העירוני, הובלת המגעים מול הממשלה לשינוי תכנית ההבראה ויצירת מתווה כלכלי שיחסל את הגירעון.

המהלכים שקידמה הביאו לשורת הצלחות חסרות תקדים בבת-ים, בהן סגירת גירעון מהגדולים שידע השלטון המקומי, הפיכתה של בת-ים  לעיר עצמאית ללא חשב מלווה, פיתוח הקהילות בעיר, הגדלה משמעותית של היקפי הפיתוח העירוני, פיתוח וקידום תהליכי שירות ויצירת תכנית עבודה אסטרטגית ארוכת טווח לעיר.

באגרת ששיגרה לעובדים כתבה אפק-ארזי: "לצד ההישגים, הדבר עליו עמלתי יותר מכל היה המאמץ העקבי והנחוש להנחיל תרבות ארגונית המבוססת על ערכי המצוינות, עבודת צוות ושיתוף פעולה, אומץ ניהולי ולקיחת אחריות. בחמש שנים האחרונות למדנו ויישמנו שגורלנו בידינו ושאנחנו האחראים המרכזיים לתוצאות של עצמנו. כעת, לאחר 5 שנים מדהימות ומאתגרות, משמעותיות ומספקות ,ביקשתי מראש העיר לסיים את תפקידי ולהמשיך הלאה לאתגרים חדשים".

 

המנכ"לית היוצאת הוסיפה בנימה אישית: "כולכם יודעים שלצד האתגר המקצועי חוויתי בשנים האלו שנים קשות ומטלטלות עם מחלתו ופטירתו של בן זוגי האהוב מורן. במהלך המאבק של מורן במחלתו, רבים בעירייה היו לי למקור כוח ומשענת ואני אוקיר זאת לעד. בשנים אלו הייתי צריכה לגייס את כל כוחי ומרצי על מנת להתמודד ולתפקד מול כל האתגרים והחזיתות להן נדרשתי ולעשות זאת בצורה הכי טובה שיש כפי שאני דורשת מעצמי. ועכשיו הגיע הזמן הנכון להמשיך הלאה".

ראש העירייה, צביקה ברוט, אמר: "יודפת הייתה הציר המוביל והמרכזי בהצלחה של בת-ים בחמש השנים האחרונות. היא חתומה על הישגים חסרי תקדים לא רק בבת-ים, אלא בשלטון המקומי בכלל. היא אשת מקצוע ומנהלת יוצאת דופן שהצליחה לשלב מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לצד מסירות יוצאת דופן. גם בשנים האחרונות, למרות האתגרים האישיים שעברה, היא המשיכה לעבוד מסביב לשעון ולא עצרה לרגע. ברמה האישית הפכנו לשותפים של ממש הן בחזון והן בעשייה, ואני אסיר תודה על השנים שהקדישה לבת-ים ועל החותם שהותירה בעיר. אין לי ספק שהיא תצטיין ותצליח להוביל ברמה הגבוהה ביותר כל תפקיד ובכל ארגון בו תבחר לכהן בעתיד".

בשבועות הקרובות צפוי ברוט לבחור מנכ"ל חדש שיחל בחפיפה עם המנכ״לית היוצאת.

 

תגובות

אין תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה בת ים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות