הישג? העיר בת-ים היא שיאנית הבנייה לגובה ברבעון הראשון של שנת 2022

ברמה ארצית החלו להיבנות ברבעון הראשון של השנה 5,567 דירות במגדלים בני 16 קומות ומעלה - קצב שמצביע על זינוק במונחים שנתיים

פורסם בתאריך: 31.7.22 09:17

העיר בת-ים היא שיאנית הבנייה לגובה בישראל ברבעון הראשון של שנת 2022 – כך עולה מנתוני הלמ"ס שפורסמו לאחרונה.בעיר החלו להיבנות בתקופה זו 1,511 יחידות דיור חדשות במגדלי מגורים בני 16 קומות ומעלה, לעומת 1,233 דירות כאלה שהחלו להיבנות בשנת 2021 כולה – קצב המצביע על זינוק חד בהתחלות הבנייה במונחים שנתיים. בהתפלגות התחלות הבנייה לפי קומות, עולה כי כל התחלות הבנייה במגדלים בבת-ים ברבעון היו בבניינים בני 21 קומות ומעלה.

לדברי אבי צרפתי, מנכ"ל משותף בקבוצת צרפתי שמעון: "הנתונים משקפים את תנופת הבנייה והפיתוח שעוברת העיר בת ים בשנים האחרונות – העיר מובילה בהתחלות הבנייה, היא בצמרת הערים במכירות הדירות וגם בהיתרי הבנייה שניתנו, וכמובן היא אחת מהערים הכי מתחדשות בישראל – מקודמים בה פרויקטי התחדשות עירונית רבים. על קו החוף היפיפה של העיר נבנות בימים אלה שכונות חדשות. גם אנחנו השקנו לאחרונה את השלב הראשון בפרויקט היוקרתי sae&park  בשכונת פארק הים, בו ייבנו מגדלים בני 25 קומות. אני מאמין שבמקביל להמשך הפיתוח, קו הרקיע של העיר יתמלא בגורדי שחקים בעיקר בקו החוף".

תגובות

אין תגובות

תגיות:

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה בת ים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות