גאווה גדולה: טקס הוקרה לפקחי העיר שיר אלחרר ובני מזיג על גילוי אחריות וסיכול אירועים חריגים

עיריית בת-ים קיימה טקס הוקרה לפקחים העירוניים שיר אלחרר ובני מזיג על סיכול אירועים חריגים תוך הגנה על תושבי העיר

פורסם בתאריך: 27.6.22 10:31

עיריית בת-ים ערכה ביום חמישי האחרון, טקס הוקרה, במסגרתו חולקו תעודות הצטיינות לפקחים העירוניים שיר אלחרר ובני מזיג אשר גילו אחריות, ערנות וחתירה למגע ובכך סיכלו אירועים חריגים בעיר.במהלך התקופה המתוחה ששררה בכל הארץ, מנעו וסיכלו הפקחים העירונים אירועים חריגים: במהלך סיור שגרתי לאורך חוף הים פגשה הפקחית שיר אלחרר, קבוצה של בני נוער אשר נגשו אליה והתלוננו על כך שריססו נגדם גז מדמיע. הפקחית שיר פעלה במלוא המרץ ויצאה לחפש אחר אותם פוגעים. בעת שאיתרה אותם עיכבה אותם עד להגעת כוחות השיטור העירוני אותם הזעיקה. משנעצרו, התברר כי הם השניים שוהים בלתי חוקיים אשר ניסו לפגע בהולכי הרגל במכוון.

אירוע נוסף, גם הוא התרחש לאורך הטיילת, ובו הבחין הפקח בני מזיג בבני זוג שוהים בלתי חוקיים, אשר התקוטטו והאירוע הפך לאלים. בני, פעל בנחישות ובמקצועיות וניסה להפריד בין בני הזוג ובכך מנע את התדרדרות האירוע. בני, על אף שנפצע מהאירוע פעל כמצופה ממנו, הפעיל את כוחות השיטור ובכך הצליח למנוע אסון.

יוסי נגולה, סמנכ"ל תפעול ושפ"ע אמר במהלך הטקס: "כולי הערכה ותודה לאגף הפיקוח העירוני ולפקחים הנפלאים שלנו אשר עושים את עבודתם נאמנה ובמקצועיות  24/7 כדי להבטיח את ביטחונם של תושבי העיר. הפקחים שלנו מתמודדים עם אירועים מורכבים רבים במיוחד בתקופה זו. הודות לתושייה והחתירה למגע של הפקחים שיר ובני הצלחנו למנוע אירוע אלימות שיכל להתפתח למקומות אחרים".

תגובות

אין תגובות

תגיות:

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה בת ים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות