נערכים למזג אוויר סוער

נערכים למזג אוויר סוער: עיריית בת ים קיימה הערכת מצב לקראת הסופה "אלפיס" ומזג האוויר הסוער שצפוי ללוות אותנו בשלושת הימים הקרובים.

פורסם בתאריך: 27.1.22 04:13

החל מתחילת אוקטובר צוותי עיריית בת-ים שוקדים על פעילות היערכות למניעת מפגעים סביבתיים והצפות.בימים האחרונים עמלו צוותי השטח העירוניים על ניקוי של כל פתחי הניקוז והקולטנים על מנת לאפשר זרימה ישירה של מי גשם למניעת הצפות, תוך שימת דגש על רחובות הממוקמים במפלסים נמוכים ומועדים להצפה.במקביל, פעלו כל הבוקר במחלקת הגינון לגיזום העצים במרחב הציבור ולפינוי הגזם והאשפה. מנהלי הרובעים בעיר ערוכים עם צוותי המקצוע בשטח בכדי לסייע לכל מפגע, פריסת משאבות בעת הצורך והפעלת צוותי הקולטנים.המוקד העירוני גם הוא מתוגבר ומוכן לתת מענה לתושבים בעת הצורך במוקד 107 וגם במספר הווטספ: 0544810000

עם זאת על התושבים לנהוג בבטיחות מירבית, והם מתבקשים לפעול לניקוי המרזבים והגגות להסדרת הניקוז, חיזוק דודי השמש לוחות גג ואלמנטים רופפים שעלולים להתנתק כתוצאה ממשבי רוח עזים ולהסב נזקים, ובהם אדניות ועציצים שאינם מקובעים.

כמו כן יש לבדוק את בטיחות מערכות החשמל ולהכין את הגגות למניעת דליפות, לבדוק את התריסים והחלונות מבחינת איטום וחיזוק ולהצטייד בתאורת חירום ובמים. על ועדי הבתים לדאוג לגיזום ענפים רופפים. במידה של קרבת העצים לקווי מתח עיליים יש לפנות לחברת החשמל בטלפון 103. על בעלי העסקים לדאוג לחיזוק השלטים ולהסרת שלטים רופפים שעלולים להתנתק ממקומם בעת הסערה ולגרום לנזקים. בנוסף, בשעת סופה אין להגיע לקו החוף עקב רוחות עזות וגלים גבוהים.

תגובות

אין תגובות

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה בת ים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות