״ממשקי עבודה נכונים ימנעו את הקורבן הבא״

כנס ייחודי ליצירת שיתוף פעולה בין המשטרה לעובדי הרווחה בעיריית בת-ים נערך בטרמינל העיצוב בבת ים.

פורסם בתאריך: 28.11.21 08:30

במסגרת אירועי "בת ים משמיעה קול" להעלאת המודעות לאלימות כלפי נשים, הובילה מחלקת קהילה ורווחה בראשות ד״ר זיו חורב כנס ראשון מסוגו בארץ במהלכו נפגשו גורמי האכיפה ביחד עם גורמי הטיפול והרווחה העירוניים במטרה לקדם שיתוף פעולה טוב יותר כדי להביא לטיפול איכותי ויעיל יותר.במסגרת הכנס, שמעו הנוכחים את סיפורה של נפגעת עבירה ורפ"ק אביב שפנצר סיפר על תפיסת העבודה של משטרת ישראל בארועי אלימות במשפחה.בהמשך התקיים פאנל בנושא "לא נופלות בין הכיסאות הלכה למעשה" בהשתתפות מנכ"לית עיריית בת-ים יודפת אפק ארזי,  ראש חוליית אלימות במשפחה במדור נפגעי עבירה – רפ"ק דנה בן צבי,  קצין נפגעי עבירה מחוז ת"א – רפ"ק יצחק קומריאל ומנהל תחום אלימות במשפחה בקהילה של משרד הרווחה – עו"ס סאיד תלי.

לקראת סיום הרצו לנוכחים וקיימו דיונים  מנהלת המרכז לשלום המשפחה באגף הרווחה של עיריית בת ים- יוליה דצ'קובסקי, מנהלת המחלקה לקהילה ומניעה בעיריית בת ים – ליזי בוקובזה, ראש לשכת שיטור וקהילה – רפ"ק ענת אשכנזי, מ"מ מפקד מרחב איילון – סנ"צ ניסן מרשי וראש עיריית בת ים – צביקה ברוט.

המפגש העלה דרכי התמשקות רבים שיאפשרו את שיפור שיתוף הפעולה בין הגורמים בנושאים המורכבים עימם הם מתמודדים בעבודת היומיום.

ראש העיר צביקה- ברוט הודה לעובדים הסוציאליים ועובדי מחלקת הרווחה, ולעובדי משטרת ישראל על העבודה החשובה שהם עושים והוסיף:״ אני רואה יום יום כמה הממשקים המשותפים משמעותיים עבור כל מקרה ומקרה. מייעלים את הטיפול וחשובים לנו כחברה.״

מנכ״לית העירייה יודפת אפק ארזי: ״ שבוע המאבק באלימות נגד נשים תופס מקום נרחב בקהילה הבת ימית. במגוון כנסים, ימי עיון, הרצאות ותוכניות גם במערכת החינוך אנו מבהירים אפס סובלנות לאלימות. במסגרת השולחן העגול אותו אני מובילה אנו עובדים במהלך כל השנה על ממשקי העבודה בין גורמי האכיפה לגורמים העירוניים ממשקים משמעותיים שבסופו של יום מצילים חיים.״

תגובות

אין תגובות

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה בת ים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות