צובעים את העיר

קהילת רובע צפון והמכון לאומנות יצאו לצבוע בשיתוף פעולה את המתחם מאחורי המכון לאומנות

פורסם בתאריך: 15.7.21 08:33

השבוע, בשיתוף פעולה בין קהילת רובע צפון והמכון לאומנות: צוות הפעילים בתחום הנוער, יצאו לצבוע את המתחם מאחורי המכון לאומנות. הנוער ההורים ועוברי האורח שהיו במקום בזמן הפעילות החליטו להצטרף בספונטניות, ונהנו מאוד והכי חשוב שהם שינו את פני השכונה ללא היכר.המדרחוב מאחורי המכון לאומנות שבו גם מוצבת עמדה הסטורית מקום המדינה היה זקוק לשיפוץ וצבע זה זמן רב. שי מנהל המכון לאומנות ראה את הפוטנציאל והתחבר לקבוצת הפעילים בשכונה כדי לצבוע את המקום.

חטיבת קהילה, שמובילה את קבוצות הפעילים בשכונות בעיר, הוקמה בשנה האחרונה במטרה להוציא לפועל את מדיניות ראש העיר ומנכ"לית העירייה לפיה העיר בת ים תהיה מודל לעיר מתחדשת שבה עשייה קהילתית ענפה ומגוונת שתהווה מנוף לחיים חברתיים ומשפחתיים מטיבים תוך יישום שיטות של הקשבה לתושב ושיתוף ציבור, בינוי קהילות וביסוס תהליכי חשיבה ועבודה קהילתיים.

קהילת רובע צפון, עושה המון פעילויות בשכונה, גם מבחינת הנראות כמו הפסלים הסביבתיים בגן ברוור וגם ארועים קהילתיים כמו פעילויות בגינה ובמתנס גורדון. בקרוב כל הגורמים בשכונה מתגייסים לחג השכונה ב-20.7  מסיבה ענקית שבה יהיו גם פעילויות לילדים ומבוגרים וגם הצגה של כל הפעילויות שיש בשכונה. פתוח לקהל הרחב.

תגובות

אין תגובות

תגיות:

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה בת ים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות