צילום: אוראלי מלכה
צילום: אוראלי מלכה

מובילים במעורבות חברתית: ראש העיר ערך טקס הוקרה לתלמידים המצטיינים

ראש העיר בטקס: "התלמידים הללו מעולם לא שמעו מכם את המילים "לא" או "אי אפשר", ותמיד נכונים לבצע כל משימה למען הקהילה ולמען העיר בת ים"

פורסם בתאריך: 13.6.21 08:19

טקס הוקרה לתלמידים המצטיינים בתחום המעורבות החברתית התקיים במעמד ראש העיר, צביקה ברוט. 621 תלמידי בת ים מכיתות י"א-י"ב עשו השנה, על אף שנת הקורונה, מעל ומעבר למוטל עליהם בתכנית והצטיינו בפעילות התנדבותית בתנועות וארגוני הנוער, בפעילויות ויוזמות לאור הקורונה כמו חונכות אישית, הפגת בדידות לקשישים ועוד.

טקס מצטייני מעורבות חברתית והתפתחות אישית נערך מידי שנה ע"י רבקה שטנצלר, מנהלת תחום התנדבות והדרכה במחלקה לנוער וצעירים, בחברה לתרבות פנאי וספורט. התכנית באחריות מנהל חברה ונוער במשרד החינוך ובשיתוף מנהל החינוך של עיריית בת ים.בטקסים השתתפו ראש העיר, צביקה ברוט, אלי יריב – מ"מ רה"ע ומחזיק תיק החינוך, עדי אורן, מנהל חברה ונוער מחוז תל אביב במשרד החינוך, המפקחת הרשותית במינהל חברה ונוער במשרד החינוך, רננה רוזן, שמעון אטיאס – מנכ"ל החברה לתרבות פנאי וספורט בת ים, נופר קפון – ראש מנהל החינוך בעיריית בת-ים, יניב ויסמונסקי – מנהל המחלה לנוער ומדריכות נוספות ממשרד החינוך.

ראש העיר, צביקה ברוט, שהשתתף בטקס ההוקרה ונשא דברי ברכה לתלמידים, מסר כי "יותר מ-2000 תלמידות ותלמידי כיתות י"א וי"ב בבת-ים לקחו השנה, על אף הקורונה, חלק בתכנית המעורבות החברתית של מנהל החינוך ומשרד החינוך. שמחתי להעניק ל- 621 מצטיינים שבהם תעודות הוקרה על הפעילויות והיוזמות החברתיות, שהקלו על התלמידים הצעירים יותר ועל הקשישים בבת-ים את השנה המאתגרת. מעולם לא שמעו מכם את המילים "לא" או "אי אפשר", תמיד נכונים לבצע כל משימה למען הקהילה ולמען העיר בת ים. אתם הפנים היפות של העיר בת ים אתם גאווה למשפחה שלכם, לעיר שלכם ולמדינה שלכם".תגובות

אין תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה בת ים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות