מנצלים את ימי הסגר: עבודות תשתית ושיפוץ לקראת החורף

אלה המקומות שבהם מתבצעות העבודות בימים אלה

פורסם בתאריך: 7.10.20 15:32

עיריית בת ים מנצלת את ימי הסגר השני בהתקדמות בעבודות התשתית והפיתוח ברחבי העיר.

לאחרונה נכנסו העבודות לשיקום וייצוב המצוקים בחוף הים לשלב האחרון. העבודות התחילו בחודש אפריל, ומתבצעות בארבעה מוקדים. בימים אלה נמצאות העבודות בחלקן האחרון ולקראת שלבי סיום. העבודות שהיקפן מוערך בכשלושה מיליון שקל, צפויות להיסתיים בעוד חודש.בנוסף, עיריית בת ים החלה בביצוע עבודות לשיקום ושדרוג הבטיחות בירידה לחוף הסלע, לאחר שסיימה את העבודות בשלושה מחופי הים בעיר. תוכנית העבודה של אגף פרויקטיים של העירייה כוללת בתוכה את שיקום המדרגות בחוף הסלע, הצמודות לאמפי הקטן. עבודות אלו צפויות להימשך כחודשיים, ועלותן  מוערכת בכ-370 אלף שקל.

החלק האחרון של עבודות שדרוג החוף החל בחודש אפריל, במסגרתו בוצע שיקום של המדרגות בירידה לחוף ירושלים דרום בעלות של חצי מליון שקל. לוח הזמנים של העבודות עלול להשתנות בשל תנאי מזג האוויר, אך צפי סיום כלל העבודות הוא טרם תחילת החורף והגשמים.

במקביל לעבודות בחוף הים, ישנן עבודות פיתות וחידוש תשתיות גם ברחובות הפנימים של העיר. ברחוב ש"י ענון החלו עבודות לטיפול במערכת הניקוז לקראת עונת הגשמים. העבודות במקום כוללות החלפת הקולטנים והסדרת אבני השפה והחלפת הריצוף, ובנוסף יחודש הכביש במקום ויבוצעו עבודות קרצוף וריבוד.

כמו כן, הערייה נכנסה לעבודות תחזוקה בעשרות גנים ובבית ספר "שחר". במסגרת השיפוצים תוקנו מפגעי ריצוף, נצבעו קירות, נסתמו חורים, הוחלפו ציליות וסככות ושודרגו מתקני משחק לרבות דשא סינטטי.

ראש עיריית בת ים, צביקה ברוט, מסר: "אנו מנצלים את ימי הסגר כדי לבצע עבודות תשתית נרחבות ונמרצות בכל רחבי העיר, לרווחת התושבים".אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה בת ים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות