פרסום ראשון: ראש העירייה נפגש עם שר האוצר בנושא ביטול מדידות הארנונה

צביקה ברוט והנהלת העיר סיכמו עם ראשי אגף התקציבים כי יוקם צוות משותף לבחינת הדרכים לביצוע ביטול המדידות

פורסם בתאריך: 16.8.20 17:50

ראש עיריית בת ים צביקה ברוט נפגש היום (ראשון) עם שר האוצר ישראל כ"ץ בלשכתו בירושלים, כדי לדון בבקשה לביטול מדידות הארנונה.

בתום הפגישה סוכם בין הצדדים להתקדם לשלב הבא על ידי הקמת צוות משותף להנהלת העיר ואגף התקציבים באוצר אשר ייבחן בחודשים הקרובים את הדרכים המתאימות לביצוע ביטול המדידות, ועריכת מדידות חדשות, ההתאם לתוכנית של הנהלת העיר.

בפגישה, שבה נכחו גם סגן ראש העירייה יהודה הרוש, מנכ״לית העירייה יודפת אופק ארזי וגזברית העירייה טירנה ססי, ציין שר האוצר ישראל כ"ץ כי הוא תומך בתוכניתו של ברוט לביטול המדידות הנוכחיות, והורה לאנשי משרדו לפעול בנושא מול הנהלת העיר, על מנת לגבש את המתווה הנכון. הצוות צפוי לפעול בחודשים הקרובים, על מנת למצוא את החלופה הטובה ביותר שתאפשר את המהלך מבלי לפגוע בכוונת העיריה להגיע לאיזון תקציבי ב-2023.ראשי אגף התקציבים התייחסו למצבה הכלכלי של העיר, וציינו כי לפני שנתיים איש לא האמין שעירייה תצליח להגיע לאיזון תקציבי.

ברוט הודה בדיון לשר האוצר ואמר כי "לכל אורך הדרך, אגף התקציבים יחד עם אנשי משרד הפנים סייעו לנו רבות והם חלק מסיפור ההצלחה שנציג כאן בשנים הקרובות. אנחנו נחושים להקפיד על הבראת הקופה הציבורית, להפוך את בת ים לעיר ללא גרעון, ולהביא לשיפור משמעותי בשירות לתושבים כפי שעשינו בשנה האחרונה".אולי יעניין אותך גם

תגובות

תגובה אחת
 1. סמדר

  מר צביקה. ברוט.ראש עיריית
  בת.ים. .נחשב.לאחד מראשי
  העיר הטובים בישראל.האכיכפתיים.
  והיעילים ביותר..מלא. רגש.לאזרחים..
  .מר. צביקה. ברוט..תעשה..מעשה.אצילי.
  .תדאג..שיבטלו..לקשישים בעיר..את
  .תשלום הארנונה. והמים..ותילחם..למען.
  .שהקשישים לא..ישלמו חשמל.בגילם.
  המופלג..קשה.ביותר..עם..קיצבת זיקנה
  של .2.000 ש.ח לעמוד בהוצאות אלה..

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה בת ים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות