תרגיל פיקוד העורף בבת ים
צילום: דוברות עיריית בת ים

נערכים לכל תרחיש: בית הספר גורדון בבת ים ערך תרגיל התגוננות

תרגיל מחוזי בהתגוננות מוסדות חינוך התקיים בבית ספר גורדון בבת ים, בהובלת פיקוד העורף ומשרד החינוך

פורסם בתאריך: 8.3.20 13:07

תרגיל מחוזי בהתגוננות מוסדות חינוך התקיים בבית ספר גורדון בבת ים, בהובלת פיקוד העורף ומשרד החינוך ובהשתתפות משטרת ישראל, כבאות והצלה, מד"א ועיריית בת ים.התרגיל השנתי נערך ביום חמישי האחרון בבית הספר א.ד גורדון בבת ים. מדובר בתרגיל מוסדות החינוך השנתי בהובלת פיקוד העורף ומשרד החינוך, ובשיתוף העירייה. התרגיל דימה תרחיש של ירי טילים בזמן ההפסקה.

מפקד מחוז דן בפיקוד העורף, אל״ם אריאל בליץ: ״המציאות במדינה מורכבת ואסור לנו להיות מופתעים. היערכות בשגרה לחירום הכרחית, כך שבשעת חירום יהיו לנו את הכלים להתמודד עם האתגרים השונים. אנחנו עובדים יחד עם ארגוני החירום כל העת במטרה לאפשר לאזרחים לקיים שגרת חירום ורציפות תפקודית בשעת אמת. לכן, שיתוף הפעולה של הרשות איתנו היא חשובה מאין כמוה, והחוסן של התושבים הוא זה שמאפשר לנו לפעול בצורה הטובה ביותר.

"ההשקעה של הרשות ניכרת פה בבית הספר, בכך שכלל התלמידים יודעים היכן ממוקם המקלט, מה לעשות בהישמע האזעקה ואיך לסייע בשעת חירום. הערכה רבה לכלל הגורמים שלקחו חלק, חשוב לנו להיות פה, תודה למשרד החינוך ועיריית בת ים על שיתוף הפעולה הפורה".

ראש העירייה צביקה ברוט, המשמש כיו"ר ועדת מל"ח העירונית, נכח בתרגיל ואמר: "אנו מחויבים להתכונן לכל תרחיש מתוך הבנה כי תרגול בזמן שגרה יגביר את הסיכוי להציל חיי אדם. ביצוע תרגול והקפדה על כללי ההתנהגות נועד להבטיח מענה הולם של הצוותים ולשפר את התפקוד בזמן אמת. אני רוצה להודות לכל השותפים שלנו לקיום תרגיל המוצלח, ובייחוד לגורמי העירייה השונים ומחלקת בטחון ושירותי החירום, בהובלת הקב"ט העירוני שלומי חזוני".אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה בת ים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות