הדמיית מתחם שער יוספטל, בניהול לוג ניהול פרויקטים ובעריכת משרד הפלטפורמה העירונית
הדמיית מתחם שער יוספטל, בניהול לוג ניהול פרויקטים ובעריכת משרד הפלטפורמה העירונית

עד 59 קומות: פורסמה והופקדה תכנית שער יוספטל בבת ים

במקום 490 דירות שיפונו יוקמו 1,175 דירות חדשות, וכן שטחי מסחר גדולים. התכנית כוללת גם אפשרות לדיוריות, יחידות קטנות המפוצלות מהדירה הראשית ומיועדות להשכרה

פורסם בתאריך: 16.12.22 08:41

יותר מאלף יחידות דיור, מאות אלפי מ"ר לתעסוקה מגדלים שיגיעו לקומה 59 ומסחר: פורסמה והופקדה תכנית שער יוספטל. פרויקט הענק החדש בכניסה לעיר בת ים ממחלף יוספטל, משתרע על כ-60 דונמים וכולל פינוי של 490 יחידות דיור על דופן האיילון והקמה של 1,175 יחידות דיור וכ-170 אלף מ"ר לתעסוקה.

הבינוי כולל מבנים מעורבי שימושים, שיכללו שילוב של בנייה מרקמית ומגדלים שיגיעו ל-59 קומות. כמו כן, כולל המתחם שטחים ציבוריים איכותיים, הן ברמה המטרופולינית והעירונית, והן בעבור תושבי השכונה. התוכנית גם כוללת שימור ייחודי של מבנה "האונייה" האייקוני בכניסה לעיר, שיקבל זכויות בנייה ויוסב למבנה תעסוקה ומסחר, מעל כיכר עירונית. התוכנית ביוזמת עיריית בתים והרשות להתחדשות עירונית ממנפת את יתרונות המיקום האסטרטגי על מחלף יוספטל ובצמידות לתחנות רכבת ישראל, הקו האדום של הרכבת הקלה, קו M3 של המטרו ונתיבי התחבורה הציבוריים שמוקמים בעיר בימים אלו.

 

 

בעיריית בת ים מציינים כי התכנית כוללת תמהיל מגוון של יחידות דיור, לרבות אפשרות ל"דיוריות" עבור הדירות הקיימות (חידו דיור קטנות המפוצלות מהדירה הראשית ומיועדות להשכרה), על מנת להרחיב את סל הכלים החברתי לטובת התושבים הקיימים. ראש העירייה, צביקה ברוט, אמר: "מדובר בצעד נוסף במהפכה שעוברת בת ים עם תנופת הקידום חסרת התקדים בשנים האחרונות. התוכנית תוסיף למעלה מאלף יחידות דיור ותיתן מענה נרחב לתושבי האזור כולו. מדובר בבשורה של ממש שתביא לשדרוג משמעותי".

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה בת ים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות