המרכז לשרות צבאי בבת-ים, צילום באדיבות המרכז לשרות צבאי
המרכז לשרות צבאי בבת-ים, צילום באדיבות המרכז לשרות צבאי

בני נוער בת-ימים, על תכנית ממריאים שמעתם?

המרכז לשרות צבאי משמעותי מזמין את המלש"בים הבת-ימים לפנות אליו ולקבל הדרכה וייעוץ בנוגע להתנדבות במכינות או בשנת שרות

פורסם בתאריך: 5.1.24 08:32

עם תחילת השנה החדשה ולקראת המיונים שעורכות המכינות השונות והארגונים השונים לשנת שרות, עיריית בת-ים, בשיתוף עם המרכז לשירות צבאי בעיר, מזמינים את בני הנוער המיועדים לשרות צבאי להצטרף לתכנית "ממריאים" ולצאת לשנת שירות ומכינות התורמות רבות לקהילה ולחברה. בן או בת 18 שיוצאים לשנת שרות או מכינה דוחים את שרותם הצבאי בשנה. שנת שרות או מכינה אחת ממטרות העל של המרכז לשירות צבאי בבת-ים הינו קידום והובלה של בני הנוער בעיר ליציאה למסלולי ש"ש ומכינות.

בתכנית "ממריאים" שמים דגש על התהליך האישי והתרומה הרבה שיש ביציאה למסלולים אלו, כיוון שמסלול קדם צבאי מהווה הזדמנות שיכולה לשנות את חיי הנוער ולתת להם מקפצה להצלחה בחיים. דרך תכנית זו, בני הנוער ילמדו להציב מטרות ויעדים, להתמודד עם אתגרים וקשיים ולחוות תהליך אישי של העצמה ואחריות אישית, תוך ליווי מקצועי מלא ובסביבת חברים בשכבת גילו. בסיום המסלול ולפני הגיוס לצה"ל ייפתחו בפניהם אפשרויות רבות כגון: שיבוץ בתפקידים משמעותיים בצבא, הכנה מעולה לראיונות עבודה, נקודות זכות, פיתוח עצמי ועוד.

 

 

 

בני הנוער אשר בוחרים לצאת לשנת שירות ומכינות יהיו אחראים על מגוון רחב של פעילויות לבני נוער, בין היתר בתחומים טיפוח מנהיגות, קידום התנדבות ועשייה קהילתית וחברתית, מניעת אלימות ופיתוח מענים בתחומי פנאי, בילוי ותרבות לבני נוער.

אור פנסו, מנהלת תחום הכנה לצה"ל והמרכז לשירות צבאי משמעותי: "במרכז לשירות צבאי בבת-ים שמים דגש על אירוח מכינות וש"ש לאורך השנה על מנת לחשוף את בני הנוער בעיר לשטח, ומתוך הנחה כי הבוחרים במסלולי אלו יכולים להוות מודל לחיקוי עבור כולם. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסלולים אלו אשר יתנו לכם מקפצה אדירה לחיים".

לפרטים נוספים לצורך הכוונה, ייעוץ וחשיפה למסלולי ש"ש ומכינות ניתן ליצור קשר: המרכז לשירות צבאי משמעותי: 053-3200203 / נועה אעידן, רכזת ש"ש ומכינות בתוכנית "ממריאים": 058-5270801.

תגובות

אין תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה בת ים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות