בת ים: נערכים לפתיחת שנת הלימודים

עיריית בת ים מבצעת שיפוצי קיץ במוסדות החינוך בעיר בהשקעה של 20 מיליון שקל על מנת במטרה לפתוח את שנת הלימודים בצורה מוצלחת, איכותית ובטוחה ובמקביל לפתיחת 5 גני ילדים חדשים

פורסם בתאריך: 23.8.21 22:32

על מנת להבטיח ששנת הלימודים תחל ברגל ימין ובצורה נעימה ובטוחה לתלמידי העיר, עיריית בת ים מבצעת בחודשי הקיץ עבודות שיפוץ, חידוש ושדרוג של מוסדות החינוך בעיר בהשקעה של 20 מיליון שקל המושקעים בשיפור איכות החיים של תלמידי העיר ב-54 מוסדות חינוך שונים בעיר. זאת במקביל לפתיחת חמישה גני ילדים חדשים, ששניים מתוכם מיועדים לחינוך החרדי-ממלכתי. כל המבנים החדשים טופלו בצורה יסודית וקפדנית לצד שמירה על נהלי הבטיחות הדרושים.שיפוצי הקיץ הן פועל יוצא של תכנית עבודה סדורה, שגובשה ע"י מנהל החינוך והצוותים המקצועיים, לאחר ביצוע סקר צרכים וסיורים בשטח בכל מוסדות החינוך. התכנית גובשה במטרה לספק את כל הכלים והתשתיות הדרושות לפתיחת שנת הלימודים בדגש על שיפור סביבת הלמידה, שיפור המרחב הציבורי והקפדה יתרה על בטיחות התלמידים בכל המוסדות. כל זאת בשיתוף פעולה הדוק עם וועד ההורים העירוני במטרה לפתוח את שנת הלימודים בצורה טובה.

ב-13 מוסדות בעיר מבוצעים שיפוצים גדולים, שיפוצי עומק בהם מוחלפות תשתיות המבנה ומשודרגים חללים מרכזיים משלב התשתית, משודרגים המתקנים, הגינות וכל זאת בהקפדה על דגשי הבטיחות: גן אפיק, לב הים, לוויתן, זהרון, נווה חוף, נווה ים, לשון הים, לגונה, מעפילים, חולות הים, מתחם גני ילדים כט' בנובמבר, יגאל אלון והביה"ס הימי.

בצורה פרטנית על פי צרכי המקום, בוצעו עבודות שדרוג נוספות הכוללות: עבודות תשתית (חשמל, מים וביוב), שיפוץ וחידוש חדרי לימוד ומעבדות, חידוש גינוי, אולמות ושטחי פנאי, תיקון מפגעים בטיחותיים, בוצעה עבודת גידור להקלה על בטחון התלמידים, עבודות ריצוף נרחבות, התקנת תאורה חכמה, הסדרת חדרי שירותים נוספים, עבודות גינון והצללות בשטחי פנאי וספורט.

בצורה פרטנית ויסודית בוצעו העבודות במוסדות החינוך השונים בעיר; יעד, רמות, עקיבא, חשמונאים, שז"ר, הנשיא, תחכמוני, ציפורי, בני ציון, אדר"ת, המר, יצחק שדה, נחשונים, ירושלים, הרצל, סוקולוב, יעד, מסילות, שרת, ראשונים, תיכון חשמונאים, ציפורי, יד מרדכי, רמות מקיף, טבנקין, תיכון שז"ר ובמנה השירות פסיכולוגי-חינוכי.

בנוסף, במספר מוסדות בעיר בוצעו עבודות התאמה לתלמידי החינוך המיוחד, על מנת להבטיח השתלבות איכותית ובטוחה מהיום הראשון; גן מפרש, גן דגים, גן מגי וגן דקר.

תגובות

אין תגובות

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה בת ים"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות